Ce CRETINI (PUNCT) . Sunt total de acord cu prinderea cainilor, dusi intr-un adapost special amenajat, iar daca dupa o anumita perioada de timp nu au fost adoptati sa fie eutanasiati intr-o MANIERA NORMALA, nu impuscati ca niste...ca niste...mizerii.Ce nenorociti.Dar ce sa faci, asta-i Romania.Majoritatea persoanelor sunt nesimtite, fara scrupule, rele.Ieri, eram in parcare la AFI, incercam sa plec.In timp ce ieseam din parcare, o masina era stationata fix pe mijlocul drumul, omul astepta sa iasa alta masina sa poata sa-i ia locul, ok, normal, ridic geamul, si ii spun " Scuza-ma, poti sa dai masina putin mai in fata ca sa pot sa trec?"; omul vorbea la telefon, s-a uitat la mine si si-a continuat treaba, l-am mai strigat odata, crezand ca nu m-a auzit, nici nu m-a bagat in seama asa ca l-am claxonat.Deschide geamul la care " CE VREI MA?", " Cum adica omule ce vreau?Misca-ti masina mai in fata, nu vezi ca blochezi tot drumu?" ( in momentul acela deja se facuse o coada de 3-4 masini in spatele meu). " Nu vezi ma ca astept sa parchez?E locul meu, eu il iau." ( m-a frapat prostia crasa de care a dat dovada), dupa claxoane insistente a dat omul mai in fata masina...l-am vazut ca se uita si injura...l-am lasat in pace.Cand vezi astfel de animale, nu te pui la mintea lor, ca stii ca nu sunt capabile saracele sa judece.