trickz, desi nu cred ca mai era nevoie sa o spun, ai tot respectul meu pentru ceea ce faci. Ti-ai ales o meserie grea, dar cunoscandu-te prin prisma posturilor pe CG, cred ca nu va fi niciun fel de problema pentru tine. Felicitari pentru organizare! Nici nu stii ce sentiment super apare atunci cand vad oameni din comunitatea CG venind cu astfel de idei.

Multumim celor de la elefant.ro pentru premiile cu adevarat valoroase... si nu ma refer aici strict la iPad 2, ci si la carti. Pentru cei care nu cunosc (si rau fac, pentru ca promotiile de pe site merita toata lauda), elefant.ro este un portal online romanesc ce include o librărie virtuală, un blog literar şi o comunitate (sper ca la fel de stransa precum cea de pe CG), redefinind cu originalitate experienta de shopping cultural.

Cat despre Bookfest, tot respectul. Ma bucur sa vad asa ceva organizat si in Romania (de catre AER - Asociatia Editorilor din Romania). E semn ca arta scrierii este valorificata si la noi... chiar si in vremuri atat de grele. Sincer as prefera sa vad astfel de evenimente cel putin la fel de des precum "spectacolele" de manele...

Acestea fiind spuse, va doresc "succesuri" la scris! Nu uitati sa cititi cu atentie http://www.consolegames.ro/forum/f51...nsolegames-ro/ pentru aria de Reviews, pentru ca veti fi depunctati pentru orice abatere.

Sarbatori Fericite!