Dj Mo, renunta pls. Tot ce faci este sa hranesti "polemica". Nu are rost, sunt convins ca Chifteluta a postat in cunostinta de cauza si stie foarte bine ca exista riscul sa fie "amendat". Restul comentariilor sunt de prisos, a deschis thread in semn de protest, foarte bine pentru el. Noi ne vedem in continuare de treaba, doar n-o sa stam sa ne oprim dupa fiecare warn dat.
@Chifteluta: evident ca au fost si vor fi in continuare posturi neregulamentare ce au scapat si vor scapa. Eu unul nu ma consider perfect si nici nu astept de la altcineva asta, de aceea ne bazam si pe useri ca sa foloseasca butonul de report.
Eu unul am incheiat discutia pe aceasta tema, consider si asa ca am oferit cam multe explicatii decat era necesar. Respectul in primul rand il port fata de mine si de actiunile pe care le intreprind. Nu te-am vanat pe tine in mod special si nici nu voi vana vreun user vreodata. Toti cei ce au primit si vor primi de la mine "amenzi" o vor face pentru ca au calcat stramb, fie ca le convine fie ca nu.
Over and out.