Quote Originally Posted by Chifteluta View Post
Bun! Am terminat si eu! Oricum, slabe standarde in ceea ce priveste respectul fata de tine. Ce faci tu se numeste fuga de responsabilitate. Faptul ca nu trebuie sa dai explicatii am impresia ca te caracterizeaza. Nici pana acum nu mi-ai dat explicatii de ce mi-ai dat warn. Doar mi-ai citat posturile. Dar sunt convins ca nu ai argumente. Si te vei ascunde in permanenta in acuzatii generice, nu faptice. Si DjMo: iar mi-am schimbat parerea.
Ti-am spus ca imi sustin deciziile si nu dau inapoi, asta in primul rand. In al doilea rand ti-am explicat prin comentariul adus fiecarei infractiuni motivul pentru care respectiva a fost data. Ca nu doresti sa intelegi si continui sa ataci fara fond este problema ta pe deplin. Observi ca nu am folosit argumentul cum ca un moderator nu ar trebui sa dea explicatii, tocmai pentru ca nu imi place si am vrut ca fiecare user in parte sa fie constient de ce a fost sanctionat.
Acum, ca fiecare interpreteaza subiectiv nu mai tine de mine. Standardele impuse de mine sunt proprii si nu ma astept sa si le insuseasca cineva, cu atat mai mult sa vina sa le critice.
Acestea fiind zise, consider ca a curs destula apa sub acest pod, eu am plecat mai departe.