Toate cele menționate mai sus plus...seria Bloody Roar. Stau și mă tot �ntreb...de ce naiba n-au mai continuat seria? și pe consolele nextgen? Acest joc oric�nd se poate lua la tr�ntă cu Soulcalibur, Tekken, Virtua Fighter, etc.

Bloody Roar (PlayStation)/Beastorizer (PlayStation)




- Preferatul Meu!


...și c�teva poze, defapt nu!, c�teva clipuri (click pe link-urile de mai sus). Enjoy!

Cel mai bun (după părerea mea) este Bloody Roar Extreme! - Definiția unui fighting (la timpul lui..acum cinci ani! )

Rapid, cu un Story Line excepțional, cu personaje care au făcut istorie (Yugo the Wolf, Gado the Lion, Jenny the Bat, Bakuryu the Mole, Uriko the Half Beast, etc), cu efecte de lumină frumos colorate și cu o muzică de...�ți venea să intrii �n meniul Options la Sound și să lași muzica să meargă ore �n șir la maxim!

*p.s.

Eu am rămas frapat atunci c�nd am aflat că Bloody Roar Extreme! (Xbox) nu este compatibil cu Xbox360. Ce-i prostia asta frate? Să nu �mi aduc aminte de Dino Crisis 3 (Xbox), care și el...nu este compatibil cu Xbox 360 [alt joc de mori �ncet...joc de aur..alături de seria Resident Evil (p�nă la 4, că ce a urmat după aia...se numește glumă buna nu Resident Evil) - Ca filmele de altfel].

Degeaba apar la Xbox Originals pe XBL dacă nu le pot downloada (cumpăra, etc).

This item is not available from your current location...

...cine a zis că se rezolvă totul cu banii? mare imbecil.

*p.s.

Hai cu Bloody Roar 5: Savage Beast! (2???)

Of! a dispărut butonul Edit

Aici aveți sound-trackul complet din jocul Bloody Roar Extreme! - cu amabilitatea lui junkrabbit

Bloody Roar Extreme - Primal Selection