Observ ca inteligenta ta este indoielnica. Sau pur si simplu esti un troller. Nu imi dau seama si sincer nu ma intereseaza. Cei de la Sony nu stiu exact ce s-a intamplat si ce a fost accesat. Este posibil ca informatiile personale de pe contul fiecaruia sa fi fost accesate. Asta include si datele de pe cardurile de credit, adresa personala, e-mail si toate cele. Avand acces la astfel de informatii cred ca iti dai seama chiar si tu ce se poate intampla. Iti dai si tu seama la ce pot fi folosite acele date. Nu?
Sony e vinovat pentru simplul fapt ca a lasat asa ceva sa se intample. Nu e normal la o firma atat de mare sa se intample asa ceva. Nu am spus ca nu se poate intampla si celor de la Microsoft, dar la ei nu s-a intamplat. Pe mine acest lucru m-a facut sa ma gandesc serios la achizitionarea urmatoarei generatii de console, cand Sony va pleca din start cu o bila neagra din partea mea.
Nu mai lungesc discutia cu tine pentru ca nu are rost. Ori trollezi, ori faci post-hunting ori nu pricepi. Orice ar fi, nu merita sa continui. Numai bine.