Single post: Gamerii de astazi, redactorii de maine

  1. #74 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Pentru a scurta asteptarea, voi posta rezultatele de astazi. Felicitarile mele atat castigatorilor cat si participantilor! Am vazut rezumate foarte amuzante dar si rezumate redactate ca la carte. Ce mi-a placut cel mai mult a fost ca majoritatea participantilor si-au definitivat o amprenta, care se simte usor-usor in fiecare text. Sper ca acest prim concurs sa va dea impulsul de a persevera! Aceste rezumate sunt folositoare in primul rand pentru userii nehotarati in alegerea unui joc, apoi pentru voi individual, ca scriitori si oameni. Premiile vin si trec, faptele si cuvintele raman in urma!

    In speranta ca nu se vor supara castigatorii, premiile vor fi decernate la o intalnire CG post Bookfest, fiind prea din scurt sa organizam ceva pana atunci. O sa stabilim o data cand sa fie oki pentru toti, mai ne intalnim, mai bem un suc si ne mai jucam putin.

    Era sa uit. Daca nu aveti obiceiul de a verifica atasamentele, o sa postez aici top 5:

    Locul 1: AlanPoe

    Locul 2: Khan

    Locul 3: paunstefan

    Locul 4: Walkman si hibrid13

    Locul 5: ReNeGaDe124

    Felicitari tuturor! M-ati facut mandru !

    Edit: multumesc Elefant.ro atat pentru iPad 2 cat si pentru cartile pe care le ofera (surpriza ) si desigur, editurii Vellant pentru Istoria Benzii Desenate. Cu castigatorii o sa mai am un dialog mic despre publicare, dar mai dureaza putin pana stabilim formatul ziarului.
    Attached Images Attached Images rezultate.jpg