Quote Originally Posted by AlanPoe View Post
Fara bancuri, lasa prostiile & gargara si du-te la medic. Sunt tot felul de faringite/ laringite & amigdalite cu cauze multiple.

Daca-mi spui prin ce zona stai, pot sa-ti spun ce clinici ai prin apropiere, care sa te primeasca fara trimitere de la medic de familie. Parinti care sa te duca?
eu is din campia turzii, judetu cluj. Merci oricum.Chiar apreciez. Multumesc si userilor drac_baltat si eagle-eye . Faza ii ca maine am festivitatea de absolvire si banchetul il am poimaine asa ca nu stiu cand o sa ma pot duce. Daca nu imi trece nici dupa inca 2 zile cu fervex si ceaiuri atunci chiar trebuie sa ma duc la doctor. Eu de regula is foarte optimist si cand vine vorba de o boala (zic ca nu are cum sa fie asa de grav desi au fost momente cand a fost intr-adevar grav). Totusi poate e o raceala care s-a manifestat mai mult la gat decat in alte parti .

Nu vreau sa ma joc cu sanatatea da in astea 2 zile nu prea am cum sa ma duc (de m-as fi gandit mai repede). Oricum astept sa vad daca se agraveaza situatia sau nu. In orice caz gatu nu ma mai doare ca in prima zi (atunci nu exagerez erau niste dureri...teribile) iar acuma in ziua a 3a pot sa spun ca au ajuns sa fie... suportabile.