Quote Originally Posted by RaverX View Post
Corect, exact asa am luat si eu singura teapa. Mi-a scris un tip pentru un schimb si nu mi-a placut cum scrie (genul pustanilor agramati). Si am "simtit" ca nu e ok sa fac schimbul, dar tipul a insistat, am vorbit si la telefon, mi-a zis ca e casatorit, bla, bla... Si la telefon "parea" ok, banuiesc ca asa e orice tepar versat, dar scrisul ii da de gol pe jigodiile astea.

RACHyyy : sper sa-ti rezolvi problema, imi amintesc un caz aproape identic cand userul a venit cu niste explicatii penibile (ceva in genul : ce vrei la banii astia BA, daca vrei impecabile ia-ti din magazin). Si priveste si partea buna, un joc poti sa ti-l pastrezi si sa le dai pe celelalte doua (dupa ce descrii problema lor), asa ca mai recuperezi din paguba. Dar tot teapa se numeste si asta
Nu mi-e de bani, mi-e de genul asta de laturi care nu-i mai inghite pamantul si buba neagra odata. Daca m-as pune la mintea lui, ar trebui sa-i fac o surpriza la adresa de pe plic, ca tot am drum prin zona saptamana viitoare. Insa mai bine astept doua saptamani (oricum adresa nu se schimba) sa vedem ce se "rezolva"

E trist... foarte trist... ca am ajuns un neam de traista, si pe zi ce trece parca numai asta ne mai carcaterizeaza... dar vorba "romanului"... asta e !