Quote Originally Posted by Ovidiu View Post
Super , va fi integrat si header-ul castigator ?
Vedem daca se mai pupa cu noul skin. Hell yeah... nici nu stiu daca noul skin se va pupa cu ultimul vB 4.x Dar in principiu da... oricum, acela se poate schimba si dupa...
Quote Originally Posted by carcru View Post
Sunt curios,dacă introduci chestia cu Trader Rating,ai zis că intenţionezi.
Absolut. E unul din motivele pentru care facem upgrade, Trader Rating nemaifiind updatat de cativa ani pt. vB 3.x.
Quote Originally Posted by Ike View Post
Am si eu o intrebare simpla: de ce?
Abia s-a linistit cg-ul celalalt cu upgrade-ul pentru a putea utilizatorii sa faca ceva foarte important: ce faceau si inainte
Sincer nu mai frecventez vechiul CG... si chiar nu vreau sa schimbam site-ul doar de dragul de a schimba ceva. Doar ca sunt MARI probleme de securitate... incompatibilitati cu ultimele versiuni de PHP si SQL... features care nu mai functioneaza decat pe ultima versiune, and so on. In plus, am spus ca intotdeauna vom pune cele mai bune chestii pe CG. Promisiune de care nu ma mai pot tine pentru vB 3.x, care este discontinued.
Quote Originally Posted by Tudoran View Post
sper ca odata cu upgrade-ul asta, o sa mearga toate posturile radio de pe site. Nu de alta da as prefera sa ascult Magic FM de pe laptop decat de pe telefon...
Of of Tudoran... asta nu tine de vB 3.x sau 4.x. De ce nu ai folosit threadul de probleme pentru a raporta acest lucru? Ca-l rezolvam... nu era nevoie de upgrade. Anyway, here it is, just in case: http://www.consolegames.ro/forum/f51...problema-site/

---------- Post added 30-05-2011 at 06:03 AM ----------

Oki doki... acestea fiind spuse... shutting down CG and starting upgrade procedures... Wish me luck!