Am si eu 2 "probleme":
- Am download-at aseara aplicatia Go Launcher EX (teme pentru android) si nu stiu cat e de buna sau daca afecteaza telefonul intr-un fel. Mi se pare putin ciudata pentru ca acum am doua homescreen-uri si meniul e aprox. ca la Iphone 4. Ati mai folosit aceasta aplicatie?
- Vreau sa ii fac telefonului update la v2.3 Gingerbread (am v2.2 Froyo), dar nu vreau sa pierd garantia si nu stiu daca cei de la vodafone fac update-uri de soft si nu cunosc pe nimeni care sa se ocupe in acest domeniu. Imi puteti recomanda pe cineva sau stiti daca vodafone face update de soft?

Precizez ca am un LG Optimus One achizitionat in Ianuarie 2011.[COLOR="Silver"]

---------- Post added at 09:19 PM ---------- Previous post was at 10:32 AM ----------

Am rezolvat cele doua probleme:
- Aplicatia GO Launcher EX incepe sa faca lag si nu e extraordinara. Va recomand LauncherPro, este mult mai buna, mult mai simpla si se misca mult mai bine decat homescreen-ul de la LG.
- In legatura cu update-ul am inteles ca deocamdata v2.3 nu este extraordinara si are cateva probleme nerezolvate, asa ca m-am hotarat sa raman la v2.2, deocamdata.