Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
Chiar nu inteleg si sunt de-a dreptul surprins de reactia fata de thread-ul cu "Hai sa numaram...". Repet, mie mi se pare o idee foarte buna. Nu il poti numi inutil din moment ce e implicat si un premiu.
Sincer n-am nici cea mai mica idee despre ce fel de premiu de pe threadul "Hai sa numaram..." vorbesti. N-a fost si probabil nu va exista niciodata asa ceva...
Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
Daca problema sunt posturile obtinute acolo, nemeritat pentru ca nu e un thread "serios" nu mai trebuie contorizate. Imi poti sterge linistit din totalul de posturi cele obtinute de acolo sau bazar. Nu asta conteaza.
Ai luat-o prea personal. Nu se sterg posturile/threadurile nimanui. Doar ca CG-ul a inceput sa creasca, si e din ce in ce mai greu pentru cineva care cauta informatii... sau chiar ceva pe aria de Bazar, sa gaseasca ceea ce ii trebuie cu adevarat. Eu vorbeam despre o optimizare si o limitare a spam-ului... that's all.
Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
Nu poti spune ca aria bazar e inutila.
N-am spus si nici nu voi spune vreodata asa ceva. Daca ar fi fost inutila, n-ar mai fi existat
Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
LE: Pot zice merci de intelegerea moderatorilor de pe acest site. Cand am avut o discutie de genul asta cu un moderator de pe Gamespot, mi-a zis foarte simplu si scurt " No more GS for you" si dus am fost.
Multumim de apreciere... Incercam si noi. Mai ales ca fata de altii nu o facem ca job, pentru bani sau alte scopuri materiale...
Quote Originally Posted by Graft View Post
Unele titluri (thread) sunt automat micsorate pentru a incapea in anumite rezolutii. Exista solutie pentru afisarea intregului titlu? Eventual miscorat spatiul "mort" indicat in atasament.
Mare maestru, nu stiu sincer despre ce anume spui tu ca nu incape in anumite rezolutii, pentru ca site-ul are size fix de 1200px. Indiferent in ce rezolutie afisezi, tot 1200px va fi. Acum, ca un anumit browser face rescale sau resize la fonturi (pt. ca poate nu le are, sau este zoom activat), e altceva. Uite de exp. ceea ce vad eu indiferent de rezolutie, indiferent de browser (attachment). Si chiar ar mai intra ceva text in titlu pe langa ce este acum...