Daca vreau sa apas pe poze sa le vad la dimensiuni mai mari primesc eroarea asta: "Invalid Attachment specified. If you followed a valid link, please notify the administrator"

Edit: Vad ca le-ai pus din nou

Cat despre consola, eu sunt mai mult decat incantat.. si la cum se prezinta lista de exclusivitati pentru MS pe urmatorii 2 ani, iar Nintendo va prelua jocurile 3rd party multiplatform chiar gasesc situatia perfecta sa-mi schimb "consola principala".

O sa am de jucat 40 de jocuri pe Wii care nu le-am jucat (si nu mi-am luat consola pana acum pentru ca deh, erau doar 40 de jocuri), toate jocurile multiplatform care vor avea ceva in plus cu noul ecran, plus multe exclusivitati. OK, nu din cele mai hardcore asta-i drept dar macar sunt exclusivitati si nu cred ca se poate indoi cineva daca vor fi sau nu jocuri de calitate.

Noul controller are si microfon deci nu vad de ce nu ar putea prelua implementarea de voice recognition asa cum o are si Kinect, pentru ca doar voice recognition m-a atras de la Kinect in prezentarea de la Mass Effect. Restul a fost prea childish/showcasing, adica nu ceva care sa poti folosi eficient intr-un joc ci doar in parti ale acestuia.

Prezentarea a fost foarte dubioasa intr-adevar pentru ca in loc sa ni se prezinte clar unele informatii ele au fost oferite ca si concluzii.
Din demo-urile cu noul controller grafica parea aceeasi ca si pentru Wii, a fost nevoie de anuntarea titlurilor de la 3rd party ca sa ne putem da seama ca totusi vom avea si hardware nou.