Quote Originally Posted by Chris View Post
Si eu voi ajunge probabil cu el in mana...cel mai probabil datorita campaniei SP si datorita distractiei din MP.
Dar sincer nu stiu, mi-e asa o ciuda ca au luat-o pe drumul asta (DLC-uri la greu, si grafica bullcrap)
pai daca vezi ca ei tot fac asa tu de ce mai cumperi? Doar ii incurajezi. Mie mi se pare normal ca ei sa faca jocuri anual cu campanii de 3-4 ore si MP identic cu al predecesorului daca la fiecare lansare se vand cu 1 milion de exemplare mai mult decat tura trecuta. Mie mi se pare o tampenie de zile mari.

Cred ca o sa cumpar Battlefield 3, da MW 3 nu ! De altfel singurul CoD cumparat de mine a fost World at War pt modul cu zombie si si ala l-am luat second hand (take that Activision).

Daca vreti sa luati MW3 da sa nu le aduceti nici un profit developerilor care se gandesc numa la bani, atunci faceti asa: cumparati MW3 numai second hand si nu cumparati nici un DLC pentru el. Asa ai si jocul si nu le aduci nici lor bani .

Pe mine ma seaca, cand vad jocuri super originale si inovative care au vrut sa se abata de la regula clasica abia sunt cumparate (un exemplu perfect ar fi Amnesia) dar in schimb jocurile care nu aduc mai nimic de ani de zile is cumparate in disperare (hai sa zicem Resident Evil. Trebuie sa recunoasteti ca RE5 a fost o dezamagire destul de mare daca il comparam cu ce jocuri misto se faceau inainte).