Quote Originally Posted by darkpaul13 View Post
nici n-a aparut bine pe PC ultimul DLC ca vine asta...dar stai ca acum vine alde FPS Marius si Downshifting sa te contrazica

P.S.Eu n-as spune ca intreaga serie e patetica...primele au fost bune..pana la MW(inclusiv)..de acolo..totul a luat-o razna..
Call of duty 4 a fost k la vremea lui dar de acolo timp de 4 serii,4 ani in care au scos CALL OF DUTY acelasi lucru doar alta campanie...nimic nou ,o grafica mai noua,(daca un gamer incepator in ale jocurilor isi cumpara call of duty mw 3 e ca si cum lear fi jucat pe toate.....acelasi lucru,acelasi gameplay acelasi sute de mii de dlc-uri pe care le scot.Nu pierzi absolut nimica......si mai ales hartile de 2 pe 2 m patrati.Te tot invarti pana te inbeti de cap....Sa fim seriosi.......au gasit solutia de a face bani nui mai intereseaza absolut nimica.....nici de noi nici de joc,doar sa faca o noua campanie.....fac pariu ca ei sau gandit si la call of duty modern warfare 12 si stiu deja campania.....asa ca daca va iesi peste 20 de ani call of duty tot la fel va fi.....ridicol.Harti mici ,grafica (vai samar de mama ei)cred ca ai nevoie de un ps2 sa o duca......sau un pc 486.Poate acum isi vor da ei singur o lovitura sub centura cand toata lumea va cumpara alt shooter.....si poate la anul vor face ceva dar nu prea cred.......si oricum va fi prea tarziu dupa ce isi vor pierde fanii........pt ca nu e nimic NOU.....