Quote Originally Posted by party_man View Post
imi permit o intrebare am facut 2 comenzi la voi toate jocurile primite nu au fost in tipla originala, pot primi o explicatie? sau ce e la oferta e ambalat asa fiind de fapt jocuri second reambalate sa para noi?
In cazul in care produsul a fost prezent in magazinele fizice de retail la un anumit moment, el poate avea elemente de securitate, preturi vechi, alte stickere. Uneori, este retiplat pentru a fi prezentat in conditii optime. Carcasa nu se deschide in niciun moment si discul nu este atins. Aceste cazuri sunt exceptii, se intampla foarte rar si doar pentru jocuri mai vechi. In cazul in care nu esti multumit de felul in care se prezinta produsul din orice motiv ne poti contacta pentru inlocuire sau returnarea sumei achitate.

---------- Post added 18-06-2011 at 08:18 PM ----------

Quote Originally Posted by Ma_Plictisesti™ View Post
Frate, conceptstore-ul ala n-are si el program??! Nu e afisat pe nicaieri (minim 500 ron amenda), iar la tel nu raspunde nimeni. Parol!
LE: virtual, retail se supune legii. Doar ca n-am cum sa vad din Militari pana la Unirii programul de pe usa... (in cazul in care este afisat)
Programul magazinului virtual este afisat pe usa, conform legii.
Programul este afisat si aici - Fotografiile lui GameShop.ro - Fotografii pe perete | Facebook. Este posibil ca acest program sa se modifice in viitor, dar vom anunta daca acest lucru se intampla. Chiar in acest moment este deschis magazinul, se desfasoara concursul de FIFA.