Quote Originally Posted by Mika View Post
Nu stiu daca se poate, dar mai bine thread-urile care nu mai sunt active de x zile, sa fie inchise si sa le lasi pe toate undeva deoarece probabilitatea e f mare sa nu mai fie nevoie de ele.
Crede-ma ca daca stam si le studiem si pe cele care nu sunt active, ne ia un an sa mutam tot
Si in plus, nu vrem sa le lasam "aruncate" in arii aiurea. Singurele care vor ramane in aria de diverse vor fi threadurile gen "Vand Xbox, PS3, PSP, Wii, PC, 3DS, etc..." sau care sunt multiple gen "Vand jocuri de PSP si Xbox 360". Chestiile "duplicitare" sunt exact cele pe care am dorit sa le eliminam cu noua aranjare a Bazar-ului de Console. Cand omul isi cauta un joc de PS3, nu vreau sa se trezeasca ca gaseste tot timpul aceleasi threaduri doar pt. ca respectivii au avut grija sa puna PS3 in titlu (chiar daca ei nu vand jocul respectiv decat de Xbox). E doar un mic exemplu... cert este ca m-au omorat o groaza de oameni nereusind sa gaseasca ceea ce cautau (sau mai bine zis, prea multe rezultate "false"). In felul acesta, eu zic ca ajutam si cumparatorul si vanzatorul. Doar ca vanzatorul trebuie sa munceasca mai mult pentru a-si promova fiecare arie in parte. In special cei care de exp. spun ca au jocuri de Wii, dar in oferta lor nu mai exista de 2 ani nimic de Wii.

P.S. Am reusit sa mut/sortez cam 100.000 de posturi... Phew...