RaverX: nu are rost sa mai reincepem discutia despre naz. A curs prea multa "cerneala" electronica pe tema aceasta. Dar ca sa nu spuna lumea ca avem ceva de ascus, o sa incerc in 2-3 randuri. Pe scurt insa el s-a ofticat ca intr-o luna in care am avut clasicele concursuri cu premii la reviews & news... a luat premiu hibrid si nu el. N-a mai scris nimic dupa aceea, desi era inca editor. Nu a zis nimic nimanui. Cand am luat legatura cu el, am incheiat amiabil toata discutia... a spus ca el oricum nu mai vroia sa scrie, and so on. Am zis nu-i nimic, nu e nimeni obligat... am batut palma, multumit pentru ajutorul acordat. Imediat insa, a inceput sa faca tot felul de afirmatii contra CG, sa stranga un mic grup de nemultumiti... si a inceput chestia pe care o urasc cel mai mult la astfel de grupulete: "scandalul". De aceea am si zis ca-i cu 2 fete.

El ca editor trebuia sa stie Regulamentul CG pe dinafara. In schimb, a preferat sa mearga linistit cu clone, sa dea Thanks-uri oricui ar fi avut ceva impotriva CG, indiferent cat de mic sau de mare era subiectul. Important era sa fie impotriva noastra. Eu nu inteleg un lucru: daca tot si-a facut el si grupuletul lui un alt proiect, de ce Dzeu nu sta acolo si-si face treaba, si-i place sa puna sare pe rana pe la noi? Anyway, a clarificat Dj Mo problema.

---------- Post added 04-08-2011 at 01:11 PM ----------

Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
Dar tare sunt curios ce conturi/clone avea, de a meritat ce a primit
Stiu ca o clona era zimskis. Oricine altcineva ar fi avut ban pt. folosire de clone. Pe el l-am iertat. Si drept urmare, am primit in schimb acelasi comportament. C'est la vie!