Quote Originally Posted by psypc2 View Post
Fahrenheit este un joc mai mult decat extraordinar care trebuie incercat de toti.
e 4.99 ron in Diverta un joc superb, ce l-am terminat de 4-5 ori

Alte jocuri subapreciate, dar care mi-au mancat multe ore/zile au fost:

Beyond Good & Evil, ce, spre norocul "copiilor" din zilele noastre (ce batran ma simt ) a avut parte de un remake HD chiar anul acesta.

American McGees presents Scrapland (sau simplu Scrapland),un joc cu o poveste superba, un univers foarte frumos si modalitati infinite (cred ) de concepere a navelor din bucatile gasite prin niveluri. Acest joc, in mod special, mi-a mancat saptamani bune. Stiu ca a fost, la un moment dat, si la Level jocul full.

Shadow of the Collossus, care cand a aparut nu s-a bucurat de super succes. Imi aduc aminte ca l-a primit un prieten cadou de ziua lui de la o matusa din Olanda ca abea aparuse si nu stiam nici unu de el, iar cand l-am pus in PS2-ul lui am stat de dimineata pana seara si ne-am jucat si in cateva saptamani mi-am cumparat PS2 special pentru el (si Kingdom Hearts 1 )

Kingdom Hearts 1 si 2. 2 jocuri superbe, de aventura, ce cuprind foarte multe universuri Disney. Poveste superba si multe ore de gameplay, trecand prin multe "povesti" (animatii disney, de la Mickey Mouse, Donald, la Tarzan sau chiar Nightmare before Christmas )