Well guys, sid did it again! Se pare ca a reusit sa repare vechiul addon radioactivity (care nu mai functiona de cand cu upgrade-ul la vB 4.x)... si in sfarsit avem recalcularea corecta (in opinia mea). Prin urmare... toate punctele pe care le acumulati in final vor fi scazute sau crescute in functie de activitatea pe forum. De exp. degeaba ai un milion de puncte, daca in ultimele 30 de zile nici macar nu ai avut un post pe forum. La 1% activity te poti trezi ca ai ramas cu 10.000 de puncte din milionul respectiv. Insa don't worry... punctele si levelul nu sunt pierdute. In momentul in care creste activity-ul, punctele revin fara probleme.

In felul acesta in sfarsit putem sa avem si noi sistemul de Experience corect... si sa nu mai vedem in top useri care de fapt au activitate 0 in ultimul an. Atentie: asta nu inseamna ca a spama ajuta cu ceva. Puteti vedea useri care au si peste 2000 de posturi, dar pentru ca nu au fost apreciate (nu au primit thanks-uri, nu au fost news, reviews, nu au avut views-uri pe imaginile atasate)... sunt tot undeva jos in top.

So, cred ca asa putem vedea si noi exact cine este corect apreciat... cine este intr-adevar activ pe forum... Hope it's ok with you

P.S. Scuze ca o sa vedeti in loguri ca ati pierdut puncte dupa care le-ati reprimit, si tot asa... au fost necesare o groaza de teste ca sa ajungem la rezultatul corect (si final sper eu).