Quote Originally Posted by Enemyz0r View Post
Cel mai dificil dupa parerea mea a fost God Hand... La inceput mi s-a parut destul de iertator dar dupa cateva ore de gameplay.. Doamne Ajuta ! Foarte dificil dar si foarte addicting
Am si eu God Hand,l-am luat la Cacpcom Classics.Poate ca ar trebuii sa-i dau o sansa...Nu stiu.Eu am jucat 30 de minute si dupa aceea am inchis jocul,l-am pus in cutie si apoi ,,l-am pus la naftalina",ca sa spun asa.Nu mi-am facut o impresie prea buna despre God Hand,dar n-am fost dezamagit pentru ca eu am luat pachetul in special pentru Okami si m-am gandit ca celelalt joc s-ar putea sa nu fie asa stralucit.
Il voi mai incerca zilele astea.Poate daca-l joc mai mult timp va ajunge sa-mi placa...
On:Uite un alt joc care-probabil-a fost dezamagitor pentru fanii seriei:Guitar Hero 5.Din nou,nu ma intelegeti gresit,cred ca e noul meu joc preferat si il joc aproape in fiecare zi pana ce simt ca-mi cade manaDar s-au facut foarte,foarte multe promisiuni la adresa acestui joc,si in vreme ce versiunile de PS3,X360 si Wii au primit exact ce li s-a promis,despre versiunea de PS2 n-a fost nici o nota cum ca n-ar avea toate caracteristicile,iar atunci cand fanii au vazut ca jocul nu contine tot contentul din trailere,sigur au fost dezamagiti.Eu,insa,n-am nici o problema cu jocul asta,chiar si daca ar fi o copie fidela al jocului "World Tour" cu alte melodii,asta e primul meu joc Guitar Hero,+ca are niste melodii super.