S-a mai discutat, vezi pagina anterioara. Insa nu cumva sa crezi ca toti de pe Bazar ar ramane in continuare, din pacate multi ar pleca instant si daca ar trebui sa plateasca 1 euro/an. Pt ca-s romani si le place mult ce e gratis. Ar mai ramane unii, dar n-ar fi asa multi. Si asta ar avea efecte negative : mai putini useri pe forum, trafic mai mic, etc. Iar daca in viitor se vor implementa bannere sponsorizate asta o sa conteze, e bine sa ai atunci multi useri si trafic mare pe site, nu invers.

Ce a zis CrysMM pe pagina anterioara mi se pare de luat in considerare, parca forumul ofera prea multe si merge foarte bine. Nu cred ca moare nimeni daca se mai taie din optiunile oferite, daca forumul devine un pic mai lent, etc. De multe ori se plateste mult mai mult pt niste chestii minore si care nu aduc asa multa valoare, asta e valabil in orice domeniu.

Apoi trebuie cautati sponsori cu bannere, eu nu-s deloc deranjat de bannere (daca nu-s de alea gandite de retardati, gen ca-ti sar brusc pe tot ecranul, au si sunet default si trebuie sa cauti 1 minut butonul de close). Un spatiu sus dedicat pt bannere ar fi super ok, chiar mi-ar place, da o tenta de profesionalism (in opinia mea). Si nici nu trebuie sa fie doar din domeniul jocurilor, ca si gamerii sunt oameni, nu ? Si eu mananca, se imbraca, au poate o masina, etc. Iar cei care se ocupa cu reclame stiu asta...