Quote Originally Posted by Daniel View Post
Asta incercam sa zic si eu.. din cunostintele mele precare de Gears stiu ca cei care joaca cu Lancer'ul sunt acei N00bi carora le este frica (sau pur si simplu nu sunt in stare) de lupta ''corp la corp'' cu Gnasher'ul (cum zicea si Mo, Gnasherul este spuma din Gears)
Ca sa numai zic de cei care te asteapta dupa colt cu drujba in mana gata gata sa te ''imprastie''

P.S: Si acum sa fim seriosi, la ce Dzeu iti trebuie tactica in Gears?
Aha, deci daca cineva incepe sa alerge spre tine cu gnasher-ul si tu il impusti cu Lancer-ul esti noob, pentru ca de fapt ar trebui sa-l astepti sa ajunga langa tine ca sa ai o lupta "corp la corp" cu pusca.. ca asa e barbatesc, nu?

Eu nu ziceam sa nu folosesti pusca, faceam referire doar la aia care alearga ca bezmeticii singur cu pusca si doar asta fac tot meciul. Ia da tu un search pe goagal, sa vezi cati s-au plans de chestia asta in GoW-urile trecute.

Cat despre tactica, incearca tu teamplay cu comunicare si coordonare in orice joc cu pac-pac, sa vezi ce diferenta e fata de mindless shooting de unul singur.. Poti sa joci cu creier sau fara creier, tie cum iti place?