Eu unul am intors spatele multimii si am decis sa merg pe i9100 . Sunt foarte multumit de alegerea facuta , si chiar sunt putin nedumerit de ce alege lumea iPhone . Banuiesc ca este un must BUY pentru unii . Iar pentru altii pur si simplu o fita . 70% din prieteni detin iphone 4 ca asa e moda prin Le Gaga sau prin BOA . In fine nimeni nu spune ca nu este un super smartphone dar am vrut sa fiu putin altfel . Nu incerc sa spun ca ar fi mai bun galaxy SII-ul , doar ca am vrut eu sa fiu putin altfel .

Un - ar fi marimea lui am descoperit acest minus abea dupa ce l-am achizitionat . Cat despre jocuri pot spune ca ma joc si eu destul de mult . Drag Race , Angry Birds ( ca marea majoritate ) si mai nou Lane Splitter

PS : Am fost foarte multumit de vechiul P990i (il detin de la lansare kred ca undeva prin 2004-2005 ) Nokia este depasit in materie de smartphoneuri . Ultimul nokia a fost un Nokia N95 . Ce am aflat de la cei de la ORANGE RO cand am luat S II-ul a fost ca cei de la APPLE RO ofera 2% din vanzarea Iphone-ului agentului care vinde un aparat , de accea a incercat si a tot incercat sa imi spuna ca trebuie sa cumpar un Iphone 4 .