Quote Originally Posted by RazvyLord View Post
Sa vezi acum, pana explica cine-i in spatele mastii, pana explica moartea lui Madara, pana detaliaza lupta dintre Madara si 1st Hokage... e imposibil sa nu se lege de primul hokage .
lasa ca aia e o chestie buna . Vreau sa vad cat de puternic era primul hokage daca a putut sa se lupte 1vs1 cu Madara (care se pare ca e Godlike ). Daca o sa aibe si Sasuke mai tarziu rinnegan-ul atunci eu zic ca deja e mult prea puternic si pt Naruto.

Tin minte cand l-am vazut prima data pe Sasuke in shippuden am si zis ca e de x ori mai tare decat Naruto: putea face chidori pe tot corpul, sub forma unei linii lungi, avea sabia aia, putea face atacu ala Krilin (sau cum ii zicea la dragonu ala electric in lupta cu Itachi). Naruto abia dupa o vreme a invatat Rasen Shuriken-ul. Numa ca la scurt timp Sasuke sa poata face Amaterasu si apoi versiunea lui de Susanoo . Drept ca si Naruto a invatat Sage Mode si acuma incearca sa controleze vulpea. Da daca Sasuke are acuma EMS si sunt sanse sa aibe si rinnegan-ul atunci cred ca o sa fie muuuult prea tare pt oricine .

BTW cum credeti ca o sa se termine anime-ul? O sa moara si Naruto si Sasuke? O sa devina Sasuke baiat bun? O sa se alieze cei doi ca sa il invinga pe Madara? Eu tind sa cred ca poate e ultima varianta.... daca ar muri Naruto atunci ar lasa un gust amar fanilor din toata lumea....

Si da RazvyLord, majoritatea filerelor sunt foarte slabe. Singurul care mi-a placut (sau care imi vine acum in minte) e acela la Bleach cand se luptau cu acei Bounts (sau cum se numeau )... in rest sunt praf... ma dispera ca din nou sunt niste lupte dinalea banale in care nici unul dintre personaje nu isi foloseste cel mai puternic atac sau altceva de genu (ce? is prea cool ca sa faca asta in filere?)....i`m sunt sayin'