1) recunosc ca nu sunt un expert in domeniu, dar din cate stiu eu FLASH e cam de domeniul trecut-prezent, consuma mult din resurse (asta o stiu de la Apple, acesta fiind motivul pentru care nu au suport pentru Flash.). atata timp cat are HTML5, eu nu cred ca este un minus prea mare...

2) mda... chiar nu inteleg de ce nu poti sa alegi tu unde sa salvezi progresul din joc, dar nu cred ca e un impediment prea mare poate il rezolva pana la lansare, iar despre acel memory stick "special" acest lucru se practica de ceva timp, HDD de la X360 ce credeti ca e? pana acum nu s-a plans nimeni de acest lucru sau cel putin nu s-a facut atat valva, dar daca sony face acelasi lucru "gata, porcarie, nu merita la pretul acesta exagerat de scump, niste ciobani astia de la Sony"

3) hai sa va zic un mic secret, pe care sunt sigur ca multi nu-l stiti. 3G nu este folosit pentru download de jocuri, pentru acesta se foloseste WiFi, ci pentru retelele de socializare, avand suport pentru Facebook, Twitter, Skype, Foursquare si cred ca 20 MB e destul

4) avand in vedere jocurile ce vor fi lansate in urmatoarele 6 luni pentru PSV, orice argument contra cade (exagerez )

PS: da, Sony, playstation, PSV fanboy stiu