Quote Originally Posted by Marinake View Post
Hmmmm....cel mai dezamagitor dupa parerea mea a fost Call of Duty 5.Grafica mai slaba decat Call of Duty 3 si poveste cam incurcata dar cu toate astea l-am devorat
Si cel mai frustrant...Black.Superb din pdv al graficii si povestii dar ma enerveaza momentele de dinaintea misiunilor cand trebuie sa astepti cv timp pana ce poti incepe jocul si pe alocuri cand trebuie sa te strecori pe langa vreo granita ceva devine plicticos.
Sa te strecori pe langa granite?
Nu-mi amintesc sa fi trecut prin asa ceva...Si doar am terminat Black de 2 ori.Sa trec printr-o granita si sa omor tot ce gasesc inaintea ei,da.Dar nu cred sa fi ocolit niciodata nimic.
A fost un moment plicticos in Black,eram intr-o baza mai mare cu multe casute si turnuri de veghe,te pune sa gasesti nu mai stiu eu ce dar baza era asa de mare ca plimbandu-te pe acolo uitai si ce trebuia sa gasesti,la un moment dat ajungi sa te invarti in cerc pana cand dai din intamplare peste ceea ce cauti.
Si,da,ai dreptate in legatura cu filmuletele alea.Obisnuiam sa iau o gustare-ceva pana sa inceapa joculAsta a fost prima oara cand l-am jucat,a doua oara am acordat ceva mai multa atentie story-ului.
Ca tot m-am intors pe threadul asta,am mai gasit un joc tare frustrant.Se numeste DBZ Infinite World,si e rau de tot.Ca sa fiu la obiect,cea mai rea parte a jocului consta in mini-jocurile din story,care sunt OBLIGATORII.Sunt urate.Sunt prostute.Sunt frustrante.Au fost tot ceea ce mi-a trebuit ca sa las jocul din mana si sa nu ma mai ating de el niciodata.Sa nu mai spun ca CPU-ul se comporta groaznic,folosea exact aceleasi miscari in exact aceeasi ordine intr-un mod repetat,dar mini-jocurile au fost ultima picatura.