muggs, daca faceam proiectul pentru bani, probabil ca era deja vandut. Pentru mine e ceva de suflet... dar din pacate in ultima perioada ma aflu in zona aia neagra de care ma temeam, cu leasing si imprumuturi la banci... Hostingul de plata vine de-abia in 5-6 luni, dar cred ca baietii din echipa (Grey, Mo, Darkie, Donely, etc) au zis bine, sa incepem de-acum sa "strangem", si poate cine stie, reusim mai mult de-atat, sa oferim mai multe premii decat pana acum.

In plus, cred ca este si un mic test de "fidelitate". Sa fim seriosi, mai toti dintre noi dam zeci de lire pe cate un joc, de multe ori vindem imediat produsul la jumatate de pret... noi ca gameri pierdem tot timpul bani. Asa ca, vorba aceea, unde s-a dus suta, nici nu se mai vad cei 5-10 euroi

Eu oricum nu pot sa fac mai mult... de fapt, o sa pun cate ceva la vanzare in curand, sa mai arunc niste bani la pusculita. Presupun ca ati observat lately ca nu prea mai frecventez aria de "ce ne-am mai cumparat azi". Eu care-mi luam cel putin 5-6 jocuri si 10 figurine pe luna... n-am mai cumparat o figurina de 3-4 luni... de jocuri nu mai zic. Asta este, cateodata e bine, cateodata e mai rau. Oricum ar fi, promit sa fac tot posibilul pt. CG. V-am pupat, ma duc sa-mi ling ranile