Tolerant am fost vineri, cand, dupa 2 conversatii de la telefon, in care mi-a spus sa vin sa iau sambata coletul, am primis sms in care ma anunta sa merg sa-l iau luni. am inteles. prea multe comenzi, le trebuie un weekend la dispozitie. Dar nu cand isi bate cineva joc de mine, pe banii si timpul meu. Daca chiar era ceva gratis, intelegeam si asteptam, dar cand vad ca nu s-a luat nici macar in ordinea comenzilor, nici a cantitatilor ci pur si simplu dupa cum au avut ei chef, nu poti sa fi tolerant.

Si nu mai merge faza cu au fost depasiti, ca a fost prima experienta de genul in RO. Am zis-o eu mai demult. Nu trebuie sa ne multumim cu putin doar pentru ca suntem romani si suntem obisnuiti sa fim tratati astfel. Cat timp vedem ca putem fi tratati cu respect de un user necunoscut din US si o firma cu "greutate" din RO isi bate joc de noi, nu este ok. Nu trebuie sa ne raportam la ce a fost acum 20 de ani si nici sa zicem "lasa, ca e prima data si la anu va fi mai bine".

Daca nu esti pregatit, nu faci si gata. Nu-ti bati joc de oamenii aia care-ti umplu tie buzunarele.

Oricum, sunt sigur ca faza cu stocurile a fost facuta la misto. Eu aveam rezervate 4 bucati (din cauza site-ului), iar dupa anularea a 3 bucati, nu am vazut nici o modificare pe site, cum ar ar mai fi disponibil.