Quote Originally Posted by MonkY View Post
Asa, de curtoazie pt. cei care "si-au pierdut mintile cu jde mii de 1080p-uri" o sa pun niste poze. O parte din WoW, si o parte din cateva jocuri alese random... La o prima privire, WoW arata ca si cand l-as putea juca pe telefonul mobil. Poate voi vedeti altceva...

Dupa ce traiesti "experienta" WoW (in sensul ca faci mare parte din questuri, participi la PvP, la diverse chestii funny or not - farming), incepi sa te uiti mai atent la grafica, la ce-ai facut in ultimul timp (aka nothing, sau mai bine zis, killing pigs ca poate da drop epicul)... si iti dai seama ca intr-o sesiune de WoW terminai un Uncharted, un MGS4, un Final Fantasy, un GTA IV, Mass Effect sau mai stiu eu ce...

Si gata, nu va mai deranjez, ca stiu cum este cand se baga cineva in ceea ce tie iti place. Am zis, bravos celor care inca joaca si le place WoW... insa inainte de a ne lega de paiul din ochiul altuia, vedeti inainte de barna mare si proprie
Stii tu ca exista vorba aia la americani... "one man's trash is another man's treasure".