Quote Originally Posted by RaduHawk View Post
Ai dreptate, rezultatul cautarilor nu are nici o relevanta directa asupra concluziilor despre meci. Ceea ce vroiam sa subliniez e doar faptul ca o nota atat de mare pentru un joc care ridica atatea semne de intrebare asupra corectitudinii rezultatelor si atatea nemultumiri referitoare atat la modul de joc offline cat si la cele online mi se pare o exagerare. Suntem victimele marketingului agresiv al celor de la EA. Daca acest joc nu avea licentele majoritatii campionatelor si n-ar fi fost scos de o firma de renume sunt sigur ca s-ar fi zbatut in mediocritate si din punct de vedere al vanzarilor, nu doar al calitatii jocului.
man eu chiar nu am intalnit in timpul jocului buguri atat de multe si am jucat cateva meciuri, vreo 65-70 online si vreo 30 offline, am incercat majoritatea modurilor de joc, aceasta a fost experienta mea cu jocul in sine si parerea mea. e absurd sa zici ca pe mine m-a influentat marketingul de la EA sau ca nota mea a fost influentata de publisher. pur si simplu aceasta este parerea mea de amator si de un simplu fan al jocurilor de fotbal. in fine, iti inteleg si punctul tau de vedere, dar ti-am zis, neintalnid atatea buguri nu m-a enervat chiar atat de mult jocul. asta nu inseamna ca pe parcus nu as putea sa-mi schimb parerea