Quote Originally Posted by cata max View Post
Salutare, am nevoie de ajutor(ca toti care scriu aici) am bagat netu in xbox, m-am conectat, imi zice ca trebuie sa ma fac membru gold si sa platesc nu stiu cate lire pe o anumita perioada de timp, asta am inteles ca trebuie sa platesc ca sa am youtube,facebook, etc dar sa joc online nu pot fara sa platesc ceva?
Va rog mult, sunt un tata disperat de fi-su care nu poate sa joace multiplayer online.
Deci trebuie sa iti faci cont pe america sau anglia sau franta sau ce tara vrei tu (deobicei se face pe america sau anglia) asta inseamna ca trebuie sa dai o adresa valida din tara respectiva (eu am luat o biserica din anglia - gasesti un tutorial pe aici cum se face) dupa care sa cumperi Gold de 1 luna sau 3 sau 12. ATENTIE GOLDUL se cumpara functie de regiunea in care ai facut contul adica SUA iei de SUA, ANGLIA iei de UK & EUROPA.
Te sfatuiesc ca atunci cand iti faci contul sa iti faci in prealabil o adresa noua de email (recomand hotmail) in care sa declari ca esti cetatean (englez sau american functie de regiunea pe care ti-o alegi)

bafta si distractie placuta pustiului.