Am citit mai multe review-uri, pintre care si cel mentionat, si sincer ma lasa rece.
Toti acesti "formatori de opinie" din industrie primesc spre testare toate prostiile de pe lume, se joaca cu ele 2-3-4 ore si apoi scriu un articol/blog/whatever ca asta le e jobul. daca revista/blogul/intreprinderea unde lucreaza expertul primeste si o sponsorizare, un contract de reclama sau altceva... si reviewurile vor fi pe masura... Si uite asa mai toate jocurile care se lanseaza si au parte de ceva reclama... au parte de note de peste 7,5 sau 75 sau 75% etc... adica ar trebui sa fie jocuri care sunt mai mult decat bune si care ar trebui sa placa la aproape toti gamerii... Parerea acestora nu ma intereseaza cu atat mai mult cu cat sunt convins ca toti acesti "experti" de prin State/UK nu au problema pe care o am eu si probabil multi dintre cei din Ro... trebuie sa mut mobila ca sa ma pot juca impreuna cu cel mic sau la dublu.

De aceea as fi dorit parea cuiva care il foloseste si l-a testat in mai multe jocuri...cineva care face asta de placere si nu pentru ca e platit sa scrie despre asta.

multumesc!