Quote Originally Posted by Madk91 View Post
-Nu am nimic cu muzica din ziua de azi...meh.
-Dar cand aud acelasi intro sau ritm...disper
-Sau remixeaza melodii vechi - Guantamela..
-Sa nu vorbesc ca posturile TV/Radio difuzeaza aceleasi piese non-stop.

-Ca sa numai zic de videoclipuri... imi aduc aminte ca era un videoclip al Cristianei Raduta prin 2001-2002 (nu stiu exact) care se numea Amor,amor si a fost foarte criticat ca era mult prea "deocheat" si nu prea il difuzau decat dupa ora 8 seara.Acum , dau pe orice post de muzica si sigur vad destul "booty" cat sa incapa intr-un film +18.
-Also , inteleg ca au descoperit-o si romanii pe Adele , dar nu are numa' 2 melodii (Rolling in the Deep / Someone like you) .

Bonus : Cand aterizeaza o persoana de culoare in Romania . il racoleaza de pe aeroport si il baga in videoclipuri...


LE: Melodia Vank ft. Antonia - Pleaca = Sunt singurul care crede ca versurile au fost scrise ca la un concurs de poezie cu biletzele intr-o caciula?
ex : Poza la minut . Exclamatie , mut , sarut , Pleaca , treaca , la naiba.
Yeah, you're right, but I just can't give a ****. Non-valorile sunt promovate peste tot, nu numai �n muzică.

Muzica asta se ascultă pentru că nu-ţi solicită creierul, de ce să te oboseşti să scrii nişte versuri precum "The Unforgiven I" c�nd poţi găsi o rimă la două �njurături.