Single post: GIF-uri animate de exceptie

  1. #1 SP
    Admin MonkY's Avatar

    GIF-uri animate de exceptie

    Well, am tot postat de-a lungul timpului imagini animate incredibile... si m-am gandit ca ar fi bine sa avem un thread dedicat, sa le tinem "de colectie". Incep eu cu o serie descoperita recent, serie care face parte din categoria "stereographic gifs". Autorul poate fi gasit aici: Dain Fagerholm si trebuie laudat pentru realizari, mai ales ca acestea sunt desenate de mana.

    Atentie! Pagina va fi criminala ca bandwith... asa ca mare grija daca intrati aici via 3G! Postati aici ce gasiti de exceptie in materie de .gif-uri animate. In cazul in care dimensiunea acestora depaseste limita, puteti apela cu incredere la conturile premium (unde aveti si posibilitatea de a va seta avatar-uri mai mari).

    P.S. O sa va rog sa atasati maxim 5 imagini odata (sa nu omoram totusi pe oricine intra pe acest thread ) si sa fie ca attachments. Link-urile vor fi sterse!
    Attached Images Attached Images stereografic_gif_02.gif stereografic_gif_05.gif stereografic_gif_03.gif stereografic_gif_04.gif stereografic_gif_06.gif