Oau, pe Xbox ii clar ca o sa mai dureze cel putin vreo doua saptamani pana cand o sa apara. Pana atunci ma rog de fiecare data cand apas pe tasta "A" (Jump) sa nu faca infarct miocardic soldatul meu si sa moara instant, ca ii cam sensibil la inima din cauza milioanelor de explozii pe secunda de USAS 12 cu FRAG. Cel putin stiu ca se intretine facand surfing pe avioane si pe tancuri la inceputul fiecarui meci, cu toate ca dieta lui este cam saraca in vitamine si minerale, dovada fiind si lipsa lui de forta care se observa cand grenada aruncata care trebuia sa treaca prin geamurile din Karkand nu are viteza necesara si este respinsa inapoi... Sau poate in Karkand au ajuns la moda termopanele?

Oricum, ceea ce stiu sigur este ca stresul la afectat destul de mult, stres din cauza caruia a pierdut destul de multe kilograme (cand ii sigur 140% rus) sau pounds (cand ii mandru ca are un presedinte de culoare) si faptul acesta se vede la sariturile cu parasuta care tot timpul se termina cu vreo 3 kilometri eroare fata de punctul dorit de aterizare.

Eu ii doresc numai bine in viitor ca am auzit ca are de gand la vara sa se mute intr-un "crib" nou, deja avand programata o vizita la un penthouse situat pe acoperisul unei cladiri, dar la cat de incete ii sunt reflexele, lucru observabil mai ales cand la fundul lui aterizeaza o grenada cu un nume de poveste -M67- iar el decide ca mai bine moare decat sa se ridice si sa alerge trei metri in cele trei secunde disponibile pana la explozie, revin: la cat de incete ii sunt reflexele, se observa ca nu a avut noroc de la Mama Natura si a fost inzestrat cu gene slabe de la parintii lui, si dupa cat de mica ii este si memoria, incat trebuie sa caute prin vreo trei buzunare pana sa isi gaseasca pistolul de rezerva care ar trebui sa ii salveze viata dupa ce descarca 40 de gloante intr-un inamic si mai are nevoie de un singur glont ca sa ii goleasca si restul de 0% ramas, mai pot prezice ca ii posibil sa fie inzestrat si cu Alzheimer din partea mamei, asa ca viitorul lui ii putin mai roz decat se asteapta.