ffocus :

Adevaru e ca e si greu doar am vazut pozele cu focusu lovit .. plus ca

1. numele te tradeaza
2. faptul ca te joci in special jocuri cu masini :d
3. si daca nu ma insel ... locul unde lucrezi

TAW:

pai asta am zis si eu - cutia arata naspa din cauza tapetului imitatie de granit si e patrata / dreptunghiulara daca te sprijini cu mana s-ar putea sa ai dureri (doamne fereste chiar mai rau) .. colturi/margini care in timp pot deranja - de asemeni nu-mi plac suruburile alea

ps: nu vreau sa fiu critic - vreau sa te incurajezi, am sesizat ca suruburile te deranjeaza si pe tine (3 solutii pentru problema suruburi)
solutie 1 stiu ca existau niste cleme cu prindere pe dedesubt - gen nituri asa - cu profil foarte mic si plat - deosebit fata de cel al suruburilor folosite, care "agata" probabil - datorita capului
- o alta solutie este ca partea superioara sa fie facuta din 2 parti - o partea mai groasa de care sa fie prinsa maneta si una mai subtire care sa vina lipita deasupra care sa mascheze suruburile - de ex peste puteai sa pui un placaj care sa fie lipit mascand capetele suruburilor- lemn pe lemn tine destul de bine
- a 3-a solutie - daca folosesti un pfl mai gros, puteai sa dai cu bormasina niste gaurele, aducand capetele suruburilor la nivel cu placa, ulterior puteai sa completezi cu niste plastic si sa slefuiesti placajul in asa fel incat sa fie la aceelasi nivel cu placa si ulterior sa lipesti tapetul adeziv mascand astfel complet surubul.