Oameni buni, joc CoD de 6 ani, si observ ca , un lucru ramine aproape neschimbat de fiecare data ,eventual apar mici imbunatatiri...
de la modern warfare ,incoace story-ul s-a desfasurat pe doua planuri sau daca vreti in paralel cu 2 sau mai multe personaje....asa cum va fi si acum cazul.
Dupa ce am vizionat Trailerul la CODBO2, si un interviu cu un tip de la trayarch, va pot spune cu siguranta ca Story-ul ramane pe acelasi fir, ca si in seria precedenta, doar pe 2 perioade de timp diferite,iar in multiplay,desi nu s-a vorbit despre aceasta parte a jocului,INCA, sant sigur ca se vor folosi dronele,robotii,hacking-ul si alte tipuri de Percs(abilitati) in customizarea caracterului mp.
Era si cazul ca franchiza COD sa incerce ceva nou...si probabil le va iesi...asa cum au facut-o mereu.
WELCOME TO THE FUTURE !!!!

---------- Post added 02-05-2012 at 07:26 AM ----------

Downshifting,te contrazic!!! PS3 e mult mai capabil decat am vazut noi pina acum, si ca sa imi sustin afirmatiile...poate prin 2014-va lansa sony o alta consola.Enginul grafic de la seria cod,este foarte slab-ma refer la faptul ca nu are cerinte de sistem mari,exagerate- am un lpt cu video integrat si joc Mw3,sau codbo...la medium setings,si merge brici. Pe acelasi lapt incerc sa instalez crysis 1(2007) si nu merge,cerintele sant prea mari,pt sistemul meu.
Deci vedeti voi....sant cateva jocuri care l-au lucrat umpic pe dragul nostru PS3,dar nu l-au facut sa transpire. EX: Skyrim,Battlefield 3,Daemon souls,Crysis2,Uncharted3.......si chiar batranul Metal Gear 4---(un joc mai complex,mai detaliat,plin de substanta....nu am mai vazut de la el incoace.).
Cred cu tarie ca...inca nu am vazut tot ce poate aceasta consola.