ceva foarte tare:
Quote Originally Posted by TheHut.com
Dear [eu],

Thanks for placing your recent order with us.

As a result of continuing issues with delivery to selected countries we are temporarily removing them from the list of countries that we are able to ship to, unfortunately due to this we have had to cancel your order and temporarily suspend your account.

Countries affected:

Brazil
Argentina
Mexico
Pakistan
Romania

We are currently reviewing delivery options within these countries with the view to switch them on again as soon as we have implemented these. We will notify you as soon as we have more information.


Kind regards,
TheHut.com Customer Service Team
dau eu sa intru azi pe la 6 pe site, sa vad ce status mai au comenzile mele, si nu-mi merge loginul. incerc de mai multe ori, introduc manual din nou datele, nimic. apas pe "forgot my password", introduc mail si primesc raspuns ca mailul respectiv nu exista in baza de date... dupa care vad ca pe la 17 si ceva, cu mai putin de o ora in urma, primisem mail de la ei ca doar ce mi-au despatched un order.

Misto mod de a interactiona cu clientii. Deci thehut momentan nu mai trimite in Romania.

---------- Post added 31-05-2012 at 12:56 AM ----------

Quote Originally Posted by mitnic View Post
se mai gasesc si prin diverta, la acelasi pret, 79.9 lei. Mai exista si alte combinatii fata de ce e pe site la provideo:

Colectie 2 filme I AM LEGEND & BLADE RUNNER [BD] 5948211033446 - eMAG.ro
Colectie 2 filme CONSTANTINE & V FOR VENDETTA [BD] 5948211033477 - eMAG.ro