Quote Originally Posted by mircea212 View Post
2. Cine detine un kinect nu are ce face cu aceasta functie, de ce m-as mai deranja sa iau telefonul/tableta cand am deja functie vocala?
Dar cine n-are Kinect? Eu am avut Kinect si nu mi-a placut deloc, n-am chef sa ma misc ca nebunul si sa vorbesc de unul singur, pt asta pot merge la sala si sa vorbesc cu prietenii, cand ma joc prefer sa stau jos relaxat.

Quote Originally Posted by mircea212 View Post
Mie mi se pare absurd si incomod sa controlez ceva pe un touchscreen in timp ce eu ma uit la alt... screen.
Fiecare cu parerea lui, nu te obliga nimeni sa-l folosesti, e gratis si nu e obligatoriu. Eu chiar as incerca sa vad cum e. Cat despre filme e chiar interesant, ar fi super daca ar putea cumva face streaming pe mobil, poate ma uit cu cineva la un film si tre sa merg la baie, nu "pauzez" filmul, iau telefonul cu mine

Mai multe "ecrane" nu strica, stiu asta de la tastatura mea (G15 - prima versiune), cand mi-am luat-o cam toti faceau misto de mine, apoi cand au vazut ca pot juca si vad pe tastatura gradul de ocupare al procului, numarul de fps, temperatura la placa video, etc, etc le-a placut enorm.