Single post: Parteneriat ConsoleGames.ro & GameShop.ro

  1. #1 SP
    Admin MonkY's Avatar

    Parteneriat ConsoleGames.ro & GameShop.ro

    Desi in ultima perioada lumea se invarte in jurul unei crize economice mai mult sau mai putin reala, imi place sa ma uit la jumatatea plina a paharului si sa cred ca vin vremuri bune pentru consolisti ! In sfarsit, putem fi mandri ca am reusit sa facem marele pas in a gasi un partener pe masura. Un partener serios care sa fie aproape de gameri si nu doar un alt nume interesat strict de business. Prin urmare, ConsoleGames.ro are onoarea de a va prezenta partenerul oficial al website-ului: GameShop.ro ! Partener care de-a lungul timpului a fost alaturi de noi si care, odata cu oficializarea acestei colaborari, doreste sa se apropie si mai mult de comunitatea consolistilor.

    Cu aceasta ocazie si pentru a demonstra ca nu este doar o colaborare pe hartie, GameShop.ro ofera un discount de 15% tuturor membrilor CG ! Totodata, lunar vor fi oferite jocuri si materiale promotionale. Jocuri ce vor ajunge la voi in cel mai scurt timp, prin trageri la sorti sau diverse concursuri.

    Pentru a beneficia de discountul de 15% tot ceea ce e necesar este sa fiti user inregistrat ConsoleGames.ro si sa folositi codul de discount de pe prima pagina (din bannerul GameShop). Atentie, codul respectiv nu se cumuleaza cu nici-un alt cod de discount si din cate am inteles nu este aplicabil la pachetele de console (unde preturile sunt oricum foarte mici). Personal cred ca prin acest discount reusim sa ne apropiem de preturile de-afara si sa ajutam gamerul sa achizitioneze la cel mai bun pret din Romania.

    Inca odata, nu putem sa spunem decat: Respect GameShop.ro ! Multumim RvsS pentru suportul acordat si speram sa fim la inaltimea asteptarilor. Aveti aici un thread dedicat unde puteti sa postati intrebarile dvs. direct celor de la GameShop.ro iar site-ul oficial cred ca nu mai necesita nici-o indrumare: ..::GameShop.ro::..
    Attached Images Attached Images parteneriat_consolegames_gameshop.jpg