OK, acum chiar m-am suparat... Cei care au adrese de email non-existente, vor primi ban! Am incercat cu warnings, dar se pare ca multora chiar nu le pasa... Facem o gramada de trafic si spam complet degeaba, iar eu pur si simplu nu mai pot sa stau sa caut prin mii de log-uri motivele pentru care se intorc atat de multe mailuri, plus ca suntem vazuti ca spammeri din acest motiv. Mai jos primii useri (cele 50 adrese de email de fapt) ce vor primi ban. Daca veti fi afectati, aveti pagina de Contact Us - Console Games Forum unde va rog sa treceti adresa de email REALA si FUNCTIONALA!

Culmea este ca printre cei 50 sunt si aproape 10 useri cu peste 1000 de posturi. Presupun ca va dati seama cate zeci de mii de mailuri se intorc spre CG zilnic pentru ca nu au unde sa ajunga...

Urmeaza alti 50! Asigurati-va va rog ca aveti emailul functional/inexistent. Sau pur si simplu nu mai dati subscribe la threaduri odata ce nu au unde sa va vina notificarile!

SMTP error from remote mail server after end of data: host mta6.am0.yahoodns.net [66.196.118.36]: 554 delivery error: dd This user doesn't have a yahoo.com account
SMTP error from remote mail server after end of data: host mta7.am0.yahoodns.net [66.196.118.35]: 554 delivery error: dd Sorry your message to [email protected] cannot be delivered. This account has been disabled or discontinued [#5.1.6].
SMTP error from remote mail server after RCPT TO:<[email protected]>: host gmail-smtp-in-v4v6.l.google.com [173.194.70.27]: 550-5.1.1 The email account that you tried to reach does not exist. Please try double-checking the recipient's email address for typos or unnecessary spaces.