Quote Originally Posted by DanTe23 View Post
Nu se ajunge nicaieri in ritmul asta, samsung sau apple nu au inventat dreptunghiul, asa se poate discuta p�nă
Tu nu citesti ce s-a scris inaintea ta, nu? Tocmai am zis ca asta cu dreptunghiul e o aberatie aruncata pe net de niste fanboys... nu a dat nimeni pe nimeni in judecata din cauza ca foloseste aceeasi forma geometrica. E simplu bulls$#t
Quote Originally Posted by DanTe23 View Post
Pt mine un minus mare la iphone,nu pot sa trimit muzica prin bluetooth, cel putin asa am inteles de la amicii mei care au acest telefon. De multe ori am fost pus in situaţia asta, sa trimit sau sa primesc diferite melodii.
Amicii tai nu se pricep sau n-au auzit de AppStore. Sunt cateva sute de aplicatii care fac asta. Printre care unele free. Chiar si in Cydia gasesti alternative. E posibil sa dai de cine stie ce Nokia care nu primesc via Bluetooth melodii decat de pe un alt Nokia, caz in care, get a Nokia! Sau send it by email, ftp, dropbox, file sharing, etc...
Quote Originally Posted by DanTe23 View Post
Nu stiu daca telefoanele de la apple citesc fişiere mkv sau flac, de aceea va intreb pe voi.
Chiar nu citesti ce se mai scrie pe forum, nu? Cred ca pe threadul de iPhone, iPad, iOS... s-au dat exemple zeci de playere mkv. Mie-mi place XBMC-ul, care citeste ORICE fel de format. Insa recunosc ca nu prea ma uitam la filme pe iPhone. Le vizionez pe iPad-ul placinta, ca am o varsta totusi...