Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
Asa nu imi plac improvizatiile astea. Langa consola mai pui un HDD. Arata atat de urat si nu e practic deloc. Trebuia sa fie baieti destepti sa includa un HDD in consola asta. Telefonul meu are memorie mai multa la naiba. La fel si PS3-ul meu de acum 5 ani. O bataie de joc de consola.
Mie sincer imi place ideea, si mi-ar fi placut ca toate consolele sa fie asa. Pe langa faptul ca as fi putut (sau spera sa pot) sa folosesc un singur HDD mare pentru toate consolele... mi-ar fi usurat si viata in momentul in care as fi vrut sa mut save-uri, sa mai pun ceva pe HDD (filme, muzica, whatever). In plus, as putea sa merg la altcineva cu save-urile mele, fara sa mai fie nevoie sa-mi car consola dupa mine. Si mai ales, in cazul meu, in loc de HDD de PS3, HDD de Xbox 360, HDD de WiiU, HDD de Xbox 720 sau ce-o mai iesi... as avea unul si bun.

In plus, mai e un avantaj. Un HDD extern, pe langa faptul ca-l pot schimba oricand super simplu... va fi si mai bine racit. So no, mie unul nu mi se pare deloc o bataie de joc. Ai 32GB inclusi, mai poti adauga 64GB (poate chiar 128GB) via SD Card... dupa care upto TBytes via HDD extern. Sper ca treaba asta totusi sa fie via USB 3.0, altfel e jale