@nops66: apropos de caracterul meu infect si de comportament. Tu ti-ai citit postul? Eu de aici inteleg ca esti in aceeasi galeata ca si mine.

Calitatea unui site este data de prima pagina. Imi pare rau ca n-am facut un screenshot cam acu' vreo luna si ceva sa vedeti si voi ce se discuta pe aici. Din cele 18-20 de "Recent In Forum", discutii de console si jocuri erau vreo 3. In rest numai tampenii de'alde 1000, Spam Box, Alb-Negru, pe la ce carciuma ne mai ducem, etc...! Ce impresie sa-si faca cineva care intra pentru prima data aici? Imi pare rau daca jignesc pe cineva, dar in acelasi timp imi pare bine ca se simte cineva. Tin minte ca MonkY pe "computersgay" stergea asa ceva si bana. Aici vad ca le deschide el. Ma rog! Este alegerea voastra. Doresc ca siteul sa nu aiba soarta "Level". Si mai doresc ca expresii de-ale lui tphase sa nu aiba nimic comun cu realitatea. Dar...! MonkY, ai idee cati evita sa posteze pe aici, vorbesc de pe computergay, si de ce? Ce-ar fi sa organizezi niste intalniri tematice? Discutii pe anumite subiecte, nu pe cum arata gaina la o anumita carciuma. Zic si eu!
Dati-mi si mie un exemplu de forum Romanesc sa fi avut o campanie din asta. Si cu premii! Tot ce s-a postat aici in legatura cu 1 aprilie mi se par niste glume de "taran stalp de carciuma" ieftine . Dar probabil unora dintre voi vi se par monumente de haz si dejectii de popularitate. Mie nu. Asta-i parerea mea chiar daca va convine sau nu.