Quote Originally Posted by gvingi76 View Post
Ai setat la Game Settings sa fie Upscaler pe ON?
PS3� | Settings (parametrii)
Pai nu am ON dar este OFF, Normal sau Full Screen si am incercat toate...fara nici un rezultat din pacate ! Stau si ma gandesc acum sa nu fie ceva din ps3 sau din cablu HDMI cateodata cand joc pierd sunet-ul pentru cateva secunde...dar se intampla destul de rar. Imagine nu imi face probleme deloc doar ca de exemplu in uncharted 3 in zona desertului sa dau un exemplu. Nisipul nu se vede sa zic clar... ci apar niste puncte pe el. parca ar fi granulat nustiu cum Oricum uncharted-urile toate se vad super misto si la fel si alte jocuri...problema la mine sunt shooterele din care am inteles ca ele nu sunt nici chiar 720p ci 600p. deci sunt sigur ca este o problema cu upscale-ul Am sa incerc sa imi iau un HDMI mai bunicel putin!

---------- Post added 01-10-2012 at 12:10 PM ----------

Quote Originally Posted by adibose View Post
cel mai convenabil este sa ai ultimul update si evident sa joci numai originale! cum de altfel si noi toti de aici o facem. legat de consolele modate nu prea te putem ajuta fiindca nu mai depinde doar de standardul consolei.
Inteleg Doar ca mie imi place sa le am pe ambele detin deja 15 titluri originale dar imi place sa o am si modata....Cumpar jocul daca imi place daca nu nici nu il mai joc