Quote Originally Posted by Darker17 View Post
BloodSamurai thx man mi-a fost de folos raspunsul tau...deci am castigat al meu e mai bun...(el ma provocat sa pun intrebarea pe site),a si sper ca Chifteluta nu a luat BAN din cauza mea
No problemo MAN ! De aceea este acest forum - site reprezinta o comunitate in care ne ajutam fiecare cum putem unul pe celalalt ! Practic ca niste MUSCHETARI :"Unul pentru TOTI si TOTI pentru UNUL ! ". Tocmai de aceea si eu m`am inscris la CG ca tot gaseam raspunsuri la intrebarile mele prin search google la acest SITE CG si bineinteles pentru ca CG rocks . ROCKNROLLA !

Aoleo am vazut si eu acum ca Chifteluta a luat BAN ! nu cred ca a luat din cauza ta Darker , habar n`am de ce a luat. Sa nu fi luat din cauza mea deoarece eu am cam pus multe intrebari despre softmodding si de hardmodding (desi nu am precizat nimic despre PIRATERIA si nici nu fac si nici nu promovez).

Daca Chifteluta a luat BAN datorita raspunsurilor destinate mie ATUNCI SOLICIT RIDICAREA BANNULUI LUI CHIFTELUTA SI TRANSFERAT MIE. Daca Chifteluta a luat BAN din alte motive atunci sa fie sanatos si sper sa`l revedem in curand.