Quote Originally Posted by CSergiu View Post

ps. iti recomand carticica de la editura teocora si muulta multa rabdare sa faci chestionare...
sper sa iau maine :-ss
O am. Mersi de sfat,dar dupa ce am cumparat'o,am deschis'o si am inceput sa citesc,iar in cateva minute am realizat ca ma uit ca curca'n lemne. Prea multa poveste,mult prea multa teorie. Am facut chestionarele de acolo,bazandu'ma pe cunostintele acumulate la orele de teorie din cadrul scolii si mi'am dat seama ca m'au ajutat foarte mult. Bine,si cel care tinea teoria era un tip de nota 10,carismatic,energic,era imposibil sa nu fii atent. De altfel,e si directorul scolii.

Cred ca am facut cateva sute de chestionare pe Internet. Daca la primele cateva faceam corecte 14-15,acum trec prin ele urgent cu scor foarte mare,de fiecare data peste minimul necesar (22). Sunt cu atat mai sigur pe mine cu cat toata lumea spune ca 85-90% din intrebarile de pe DRPCIV sunt si la examenul real de teorie. Pe scurt,n'am absolut niciun motiv sa'mi fie frica,si totusi mi'e. Vreau neaparat sa iau si sala si traseul din prima,imi doresc de o gramada de timp permisul.

Mult succes maine.