Quote Originally Posted by Ma_Plictisesti™ View Post
C'mon ... nu, nu si voi! "pagina noastra de Facebook, si cel care primeste cele mai multe Like-uri va fi desemnat castigator!" no offence, concursurile cu da like si castiga sunt retardate! in cazul in care, vine unul cu 2000 de "prieteni" si le zice sa-i dea like... poate sa posteze orice *** (lame). Salut cu respect initiativa de concurs, dar modul de desemnare mi se pare f neportivit, IMHO. Cheers
Man, trebuie sa ne "mulam" si noi dupa cum merg lucrurile in perioada aceasta. Si nu stiu daca ai observat, dar toti sunt disperati cu Facebook-ul. Personal eu nu sunt, dar nu pot sa ignor complet Facebook-ul, iar pagina noastra are extrem de putini vizitatori (fata de website). Prin urmare, am zis ca mai aducem un pic de "culoare" postand acolo imaginile voastre.

Pentru partea de "cine are mai multi prieteni", este valabil acest lucru inclusiv aici. Ce sa-i faci, in ziua de azi, conteaza cat poate fiecare sa socializeze. Dar oricum, daca te uiti la multe din concursurile anterioare, vei vedea ca de obicei oamenii au votat lucrarile postate si nu userul.

Pe de alta parte, ideea concursului nu este atat de mult pentru "cine are mai multe like-uri" cat pentru fun. Eu n-as fi participat probabil niciodata pentru premii... as fi facut-o pentru ca imi place ideea.

Anyway, nu e nimeni fortat sa participe, daca simte ca face asta doar pentru a primi Like-uri pe Facebook... A fost doar o idee pentru un concurs mai diferit. Cine stie, poate va fi chiar ultimul...