Quote Originally Posted by megamind03 View Post
Daca sunt nou asta nu inseamna ca m-am nascut ieri sau ca am o gandire limitata si in nici un caz nu sunt vreun pusti cu aere,e o boala acest lucru,lucru vizibil pe multe site-uri,cineva pune o intrebare si baietii "destepti" raspund intr-o anumita masura.
Ma rog,nu mai sunt ajutat,asta e,in viata sunt alte probleme,cele reale,thread closed asa ca sa nu ne mai lungim.
Multumesc,o zi buna.
Copilul asta are o problema grava, dupa aberaţiile scrise pe threadul de ps3, pune o intrebare...a �nceput sa ma streseze si pe pm, şi-o fi pierdut si asta mopedul sau a re�nviat mentorica

---------- Post added 04-11-2012 at 06:32 PM ----------

Ex. de pm...parca e scris de o femeie ne...bagata in seama

Quote Originally Posted by megamind03
Poate o sa fi dezamagit dar as vrea sa te anunt ca datorita matematicii existente in secolul asta se poate concretiza cu mare lejeritate faptul zecile de pm-uri sau de ce nu sute (nu m-as mira sa aud si asta,mai ales ca am contul de "mult timp") de fapt sunt cateva,am ajuns la un moment dat sa am full inbox-ul fiind acea limita si unde nu am vorbit doar cu tine(parca limita aia consta in maxim 10 mesaje) si imi pare rau ca nu pot numara exact cate pm-uri sunt in total dar cert e ca nu sunt de ordinul zecilor,sutelor,miilor s.a.m.d.(poate dupa ce bag bani si in acest site ajung la performanta asta dar intre timp..).
Pe viitor,desi nu o sa mai fie aceasta "ocazie", ofera date reale si nu fictive.